zde najdete pouze online hry zdarma

Obecné podmínky

Podmínky na těchto stránkách


S těmito podmínkami musíte bezvýhradně souhlasit. V opačném případě se zde nesmíte zaregistrovat. Pokud s těmito podmínkami přestanete souhlasit až později (například kvůli jejich budoucím změnám), musíte se ze stránek odhlásit a už je nenavštěvovat.

1. Úvod


Tyto stránky vám mají přinášet informace a zábavu a pokud budete dodržovat tyto podmínky, což není pro normálního člověka žádný problém ani omezení, nenarazíte na žádné komplikace, jen na výhody.

2. Mám právo na...


Nemáte. Nacházíte se na soukromých stránkách, které provozovatel vytvořil za pomoci svých vlastních sil a peněz. Provozovatel platí za provoz stránek a vy tyto stránky můžete používat. Ovšem nemáte právo je používat. Nemáte právo cokoli požadovat a čehokoli se domáhat, kromě bodu 7 a kromě situacích při nakupování v eshopu.

Mnozí si totiž myslí, že pokud je něco na internetu dostupné zdarma, můžou si tam dělat co chtějí. Je to podobné, jako když si půjdete hrát se psem do parku. Může tam každý a nikdo vás vyhazovat nebude. Ale zkuste tam nechat psa sázet bobky kde se mu zamane a nejen, že vás odtamtud vyhodí, ale navíc ještě dostanete pokutu.

3. Vlastnictví


Vše co na těchto stránkách vytvoříte (články, komentáře, účty atd.) je vlastnictvím provozovatele stránek, ale vy stále zůstáváte autorem.

4. Chování


Je zakázáno sprosté chování (texty, avatary, fotky, nicky atd.). Lehké vulgarismy jsou povoleny, sami ukazujete jak se (ne)umíte chovat. A pokud se chováte jako hlupák, nesmíte se divit, že vás tak někdo nazve.

5. Chyby na stránkách


Je zakázáno využívání chyb na stránkách – pokud najdete nějakou chybu, upozorněte provozovatele stránek (uživatelské jméno rotacak) a chybu nevyužívejte ani o ni neinformujte ostatní.

6. Články


Články, které napíšete pro tyto stránky, se ihned po odeslání na web stanou vlastnictvím provozovatele stránek. Autorem jste stále vy, ale s článkem nadále nakládá provozovatel dle vlastního uvážení (zveřejnění, smazání atd.).

Články můžete zkopírovat na vlastní nebo jiné stránky jen pokud dodržíte tyto body: 1) Cílové stránky nejsou komerční ani se na nich nevydělává jiným způsobem. 2) Na začátku zkopírovaného článku uvedete viditelný odkaz s adresou vedoucí na ten samý článek na těchto stránkách s popisem, že článek pochází z těchto stránek.

7. Peníze


Pokud tyto stránky poskytují placený obsah za nějaké platidlo (např. kredity), nevyčerpané kredity se zpět nevrací, ale stále vám zůstávají na účtu a můžete je použít k dalšímu placení.

Kredity zcela propadnou bez možnosti náhrady jen v případě ukončení existence těchto stránek.

8. Bany


Za porušení těchto podmínek může být udělena výstraha nebo zablokování účtu. Za pokus o okradení uživatelů přes SMS typu "Pošlete sms ve tvaru ABC na číslo 1234, obratem vám pošlu hack/cheat/něco_vám_dám" je ihned udělen ban.

9. SMS


Na těchto stránkách lze platit pomocí SMS zpráv. Provozovatel nenese odpovědnost za to, když SMS odešlete špatně, ve špatném formátu nebo na špatné číslo. SMS lze použít k placení pouze z České republiky.

10. Zasílání novinek


Na email zadaný při registraci vám občas může přijít informační email s upozorněním na novou událost (nová reakce na váš komentář), nebo třeba novou recenzi. Také pokud se dlouho nepřihlásíte, přijdou vám celkem čtyři emailové pozvánky s různým odstupem času. Rozhodně vám nebudou chodit žádné spamy. Tyto stránky mají úplně jiný účel, než je rozesílání spamu a tím odrazování uživatelů. Krom toho, zasílání těchto zpráv lze vypnout v profilu, nebo přímo v emailových zprávách.

11. Co v podmínkách není


Tyto podmínky nejsou podrobným seznamem co se smí a nesmí. Je zde jen to nejdůležitější a samozřejmé. Cílem těchto podmínek není vás omezovat nebo vám něco přikazovat, pokud jde o normální slušné chování. Ale protože existují lidé, kteří dokáží otravovat provozovatele stránek, adminy a redaktory naprosto nepodstatnými požadavky, stačí potom takového problémistu odkázat na tyto podmínky a tím je situace vyřešena (viz. případy typu "smažte mi účet/komentář/článek, protože chci!"). Pokud budete zkoušet podmínky jakkoli obejít/porušit nebo zneužít v neprospěch provozovatele, může být váš účet zablokován. Každý by sám měl mít představu o tom co je správné a co špatné a chovat se podle toho dobrého. Pokud to není schopen rozlišit nebo má vlastní hranice nastavené jinak, nemá tady co dělat.

Podmínky pro eshop


Provozovatel
Miroslav Šanc
Adresa: Heřmanov 55, Děčín 2, 405 02
Email: rotacak@wo.cz
IČ: 86748921 (neplátce DPH)
Bankovní spojení (ČS): 1201301023 / 0800
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 16.6.2004,
evidenční číslo ŽL: 350201-17958-00

Charakteristika zboží v eshopu
Prodej drobných předmětů pro hráče her, časopisy, knihy, trička apod.

Potvrzení objednávky
Objednávka se úspěšně uzavře poté, jakmile ji provozovatel potvrdí. Objednavatel o tom bude vyrozuměn prostřednictvím emailové zprávy i soukromé zprávy na stránkách.

Cenové podmínky
Cena zboží je vždy uvedena u konkrétního zboží a je konečná.

Náklady na dodání
Minimální cena poštovného je 20,- Kč. V případě větších objednávek se může cena poštovného zvýšit, což záleží na druhu (váze) zboží. Pokud by cena poštovného měla být vyšší, bude o tom zákazník vyrozuměn a bude muset potvrdit, že stále má o objednávku zájem.

Odeslání objednávky
Zboží odesíláme co nejdříve po jeho zaplacení, nejčastěji hned druhý den a pouze do České republiky.

Způsob dodání
Zboží dodáváme prostřednictvím České pošty.

Způsob Platby
Platit za zboží lze pouze předem, převodem na účet.

Zrušení objednávky
Objednávající může zrušit provedenou objednávku tím, že ji nezaplatí, tím pádem mu nebude zboží odesláno a po měsíci bude objednávka automaticky zrušena. Případně může provozovatele (uživatelské jméno rotacak) kontaktovat prostřednictvím soukromé zprávy na internetových stránkách www.e-item.cz a objednávku zrušit.
Objednávku lze zrušit tímto způsobem pouze v případě, že ještě nebyla odeslána.

Vrácení zboží
Kupující má právo vrátit zakoupené zboží do 14 dnů od převzetí a to bez udání jakéhokoliv důvodu, pokud se nejedná o zboží typu novin, periodik a časopisů. Zboží musí vrátit prostřednictvím České pošty na adresu provozovatele. Peníze za zakoupené zboží dostane zpět v okamžiku převzetí vráceného zboží provozovatelem na bankovní účet uvedený v objednávce.

Důvěrné informace
Provozovatel nijak nenakládá s údaji, které o sobě objednavatel uvede v objednávce (jméno, adresa, email...). Slouží pouze k doručení zboží k objednavateli.

Náklady na komunikační prostředky
Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory...) si hradí kupující sám.

Doba, po kterou jsou platné ceny
Nabídka prodeje zboží a ceny tohoto zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány v nabídce.
Nejnovější screenshot
Nejnovější screenshot
gc3non: Potkal jsem Gam...........
Ovládací panel
Přihlašovací jméno:
Heslo:
zapomněli jste heslo? zaregistrujte se zde
Nejnovější zpráva z chatu
Nejnovější článek z blogu uživatelů
Miničlánky
07.04.2018 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Murnatan
29.01.2018 | Rozdělování bodů
ACE Online: Rozdělení statů level 1 - 26
18.07.2017 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Dreadnought
24.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Zula
23.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Sword Saga
21.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Call of Gods
20.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Dragon Pals
19.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: LawBreakers
Nejnovější minirecenze
Sherwood Dungeon
0 z 10
Nejnovější komentáře
Shaiya
1 gc3non: Toto je klasika.
TERA
1 gc3non: Hezká.
Neverwinter
1 gc3non: Zlato!
Recenze: Vindictus
48 Trenak: Top.
Rift
1 gc3non: Seratos?
Rift
2 gc3non: Strom :-D asi.
Rift
2 otakar: Souhlasím,bohužel:(
Prius Online: Otevřená beta startuje 2. června
4 Dena: Kde si to můžu stáh nout?
Nejnovější videa

ACE Online: Support gear se vyhýbá smrti
Jednou z možností jak přežit je využívat okolní terén ve svůj prospěch. Suppo...

Might & Magic Heroes Online: Oficiální trailer
Není tam toho ukázáno ze hry zrovna hodně, ale vypadá to moc pěkně.

Armored Warfare: Ukázka soundtracku
3 Společnost Obsidian Entertainment zveřejnila krátkou ukázku soundtracku do sv...

Archlord 2: Vlog - Loot & Equipment
Tvůrci berou vše vážně a připravují pro hráče několik epizod vlogů. Tohle je ...

Top uživatelé
UživatelLevel
1. gc3non 39 (144 expů)
2. Dvoulistek 37 (211 expů)
3. davi.k 37 (181 expů)
4. fabia98 37 (0 expů)
5. Andy 36 (41 expů)
6. otakar 35 (195 expů)
7. Trenak 35 (165 expů)
8. Mirdous 33 (276 expů)
9. Khemenki 31 (181 expů)
10. SuG4Ru 31 (164 expů)
Nejvíce kliknutí
UživatelKliknutí
1. ||Cobra11|| 1449
2. herovis 1013
3. Trenak 830
4. Rotačák 347
5. avrilka19 316
6. zafan 287
7. EjKejTrenak 189
8. ExisteR 181
9. Andy 138
10. canki 115
Tip na článek
© ITEM 2011 - 2020 | Reklama | Podmínky | Kontakt