zde najdete pouze online hry zdarma

TERA: Velký červencový patch

Velký červencový patch přinese do TERY silnější vybavení, pět nových instancí a spoustu dalšího. Na servery byl nahrán 24.7.2014.

Změny v rozhraní


Je připraveno pár úprav, podíváme se jednotlivě na každou z nich.
Instance matching
V menu vyhledávání party do dungeonů se bude zobrazovat obtížnost dungeonu a také nejdůležitější itemy, které vám mohou padnout.

Nové okno vyhledávání instancí
Nové okno vyhledávání instancí


Životy Bossů
Od teď budou mít bossové upravené HP bary, což znamená, že snadněji rozpoznáte v jaké části boje jste. V některých případech se budou objevovat ikonky upozorňující na silný útok, nebo na časový limit.

Profil
Profil bude nyní zahrnovat detaily o výši enchantmentu u itemů (v pravém horním rohu ikony itemu).

Nové ikonky v profilu
Nové ikonky v profilu


Vylepšené okno enchantění
I toto okno bylo upraveno a nyní nabízi extra funkce a informace.
Současné a nové vlastnosti itemu se budou zobrazovat vedle sebe na stranách. Bude se zobrazovat doporučený item, který obětujete na enchantění a alkahest z inventáře se vybere automaticky. Jako další bude dostupná funkce automatických mnohonásobných pokusů o enchant. Počet enchantů závisí na dostupných materiálech. Při auto-enchantu se bude item pořád enchantit dokud nedosáhne požadovaného počtu pokusů.

Nové okno pro enchant
Nové okno pro enchant


Přehled informací
Kdykoliv získáte nový titul, přijmete nebo dokončíte quest, či seberete různé itemy, objeví se vyskakovací okno, které vás bude o všem informovat.

Jméno charakteru
Informace zobrazující se nad hlavou postav nyní poskytují detailnější informace:
 • Povolání craftingu (zlatá ikonka)
 • Aliance
 • Pozice v alianci
 • Titul a guilda


Informační okna
Informační okna


Systém craftění
System craftění byl rozšířen v předchozím patchi. Nové dungeony vám umožňují stát se mistrem. Abyste se jím stali, budete muset projít testem. Budou také uvedeny nové level III designy, stejně tak jako designy pro silnější brože.

Dva nové typy itemů


Pásky
Pásek zvyšuje vaše modifikátory obrany a rovnováhy, díky čemuž ustojíte větší poškození. Mohou vám dát další bonusy, které vám zvýší životy, sílu, nebo critical hit rate. Můžete je získat buď v nových dungeonech (Rift´s Edge Normal/Hard, Abscess Hard), nebo si je koupit u obchodníků za reputaci v Zulfikar Fortress.

Brože
Brože zvyšují útok a také mohou přidávat další bonusy, jako zvýšení critical hit rate, životů, many, síly či aggra u monster. Brože můžete také zakoupit u obchodníků v Zulfikar Fortress nebo je získat z monster v dungeonech, nebo si je vytvořit přes craftění brnění.
Od Agnitor merchantů můžete pořídit jen 2 levely od jednoho typu brože.
Z dungeonů vám mohou padnout 3 typy broží:
 • Pro tanky - zvyšuje agro o 3%
 • Pro damagery - zvyšuje sílu o +1
 • Pro healery/damagery - zvyšují critical hit rate o +2

Craftěním můžete vytvořit 3 levely od 3 druhů broží:
 • Pro tanky - zvyšuje agro o 3%, 6%, nebo o 12%
 • Pro damagery - zvyšuje sílu o +1, +2, nebo o +3
 • Pro healery/damagery - zvyšuje critical hit rate o +2, +4, nebo o +6


Designy pro craftění pásků se nedají koupit, dají se získat jen z nepřátel v nových dungeonech. Některé brože mají další efekt, který se aktivuje přesunutím brože z profilu do skill baru.
 • Brože Agnitorů vás mohou zbavit negativních efektů
 • Brože damagerů nejvyšších levelů zvýší critical hit rate o 50 a attack speed o 12% na 15 vteřin
 • Brože tanků nemají přídavné efekty.


Místo v inventáři na nové itemy
Místo v inventáři na nové itemy


Nové tier 15 itemy
Maximální tier itemů bude zvýšen ze 14 na 15. Vyplývá z toho, že zbraně a brnění z nových instancí budou tier 15 a také vyžadují tier 15 itemy k enchantu. I ty vám padnou z nepřátel v nových dungeonech.

Rozebrání výbavy tier 14
Bude přidána možnost rozebrat itemy tier 14 a využít je na vytvoření itemů tier 15.
Na to budete potřebovat Fortnight Sledgehammer, což můžete zakoupit za zlato u normálních obchodníků.

Reputation Merchanti
I ti nabízejí itemy s tierem 15 (jako Jax Trust a Unified Theory Institute).

Molten Token II a Cyasma Token II
Budou dostupné nové tokeny, jenž můžete sebrat v instancích (Molten Token II) nebo je vytvořit v Argonee (Cyasma Token II). Kromě toho můžete vyměnit staré tokeny za nové.
Molten Tokeny mohou být vyměněny v poměru 12:1
Cyasma Tokeny mohou být vyměněny v poměru 4:1
Za používání těchto nových tokenů můžete získat různé itemy (prsteny, náušnice,...)

Doplňky s bonusy za set
PvE
Prsteny a náušnice, které získáte díky tokenům se dají kombinovat, čímž vytvoříte set. Čím víc kousků máte do setu, tím více dostáváte bonusů. Můžete pořídit jen jeden kus od náušnic či prstenů, zbytek vám padne z příšer v Ghillieglade (náhrdelník), Lakan´s Prison (druhý prsten) a Abscess normal mod (druhé náušnice).

PvP
Fanoušci PvP se mohou také těšit na nový set šperků - Bellicarium merchanti nabízí náhrdelník a v Alliance Vault můžete najít odpovídající prsteny a náušnice.

Brnění s bonusem za set
Bonusy za set jsou i u brnění. Abyste měli kompletní set, budete potřebovat zbraň, brnění, rukavice, boty a pásek.

Pro informace o jednotlivých setech se podívejte na oficiální článek.

Lakan´s Prison


Jedná se o první z 5 nových instancí. Se čtyřmi spoluhráči se postavíte dvěma bossům, kteří budou vybaveni novými útoky a novými taktikami. Vkročit sem se doporučuje s item levelem 159 a více. Vchod bude v Oblivion Woods, v Arcadii.

Po první vlně nepřátel, která na vás bude útočit v malých skupinkách, na vás bude čekat první boss: Trolok, Risalke´s Henchman. Trolok bude během souboje opakovaně přivolávat posily a snažit se ubránit bránu od vašich útoků. Je vybaven mnoha plošnými útoky, které vypustí před sebe.

Jeden z Trolokových plošných útoků
Jeden z Trolokových plošných útoků


Poté, co ho zabijete, se otevře brána a můžete pokračovat na Risalke a její Deva Worshippery. Risalke disponuje různými útoky jako Firebally, které létají z nebe nebo Flame Pillary, které se vám objeví pod nohama. Několikrát během souboje použije štít, který jí učiní nezranitelnou. Během těchto fází se z jejich Deva Worshipperů stávají silnější protivníci. Musíte je porazit než dokončí svou transformaci. Když Risalke uberete půlku HP, přemění se v Possessed Risalke. Teď je mnohem mocnější a může vyvolat Lakan´s Magic Balls. Jedná se o speciální Firebally, které se postupně pohybují do středu místnosti. Musíte je zničit než zasáhnou svůj cíl, jinak každá koule vyvolá vlnu přes celou místnost a všechny vás pošle k zemi.
Po poražení Risalke dostanete různé itemy, jako Demokron´s Plasma, nové prsteny a Molten Token II. Kromě toho zde budou padat i nové brože.

Possessed Risalke
Possessed Risalke


Ghillieglade


Jedná se o sólo instanci s vchodem v Oblivion Woods v Arcadii. Každý Priest a Mystic, který vstoupí, dostane 50 % bonus ke skill damage.

Všichni ghilliedusové pochází z Banyaka a díky tomu má jistou moc nad jejich chováním. Ghilliedusové jsou poslušná stvoření, ale na Banyaka začíná mít vliv temná síla. Vaším úkolem je dostat ho z tohoto spellu, než se rozšíří na ostatní ghilledhuse.

Pomožte zraněnému Oasis Giantovi poražením monster
Strážce je zraněn a obklíčen nepřáteli. Braňte ho porážením nepřátel objevujícíh se u Coercive Shardů. Oasis Giant zničí shard pokaždé když jich zabijete 25. Musíte ho udržet naživu než zničí všechny čtyři shardy.

Oasis Giant a Shardy
Oasis Giant a Shardy


Braňte Ward Stone a zničte Hypnotic Stone
Ward Stone leží na zemi ohrožován dvěma Subverted Wardeny. Udržte je oba od kamene co nejdéle je to možné, aby se mohl obnovit a zničit Hypnotic Stone. Vzhledem k tomu, že je velmi těžké zabít Subverted Wardeny, je lepší je rozptylovat. Jakmile si získáte jejich pozornost, objeví se nad nimi červené vykřičníky a budou útočit na vás, místo na kámen.

Subverted Warden
Subverted Warden


Zničte Hypnotic Stone a osvoboďte Banakaya
Než se vrhnete na Banyakas´ fury, můžete si vybrat, jestli chcete healing nebo power boost.
Banyakas má hodně útočných skillů. Používá silné údery, ohnivý dech, čemuž byste se měli vyhýbat, stejně tak jako zpomalujícímu AoE útoku. Banayakas také přivolává monstra na pomoc. Útočte na Hypnotic Stone a vyhýbejte se jeho útokům, abyste ho osvobodili. Po zničení Hypnotic Stonu dostanete Banyakas´s Treasure Chest, která obsahuje spousty zajímavých odměn.

AoE udělující zpomalení
AoE udělující zpomalení


Obtížnosti
Kromě normálního modu bude k dispozici také vyšší obtížnost. Ta se vám odemkne jakmile alespoň jednou úspěšně projdete Ghillieglade. Při příchodu pak budete mít na výběr místo osvobozování Oasis Gianta jít rovnou k Banayakasovi a útočit na Hypnotic Stone. To s sebou ale přináší další problémy, protože ty 2 neosvobození bossové budou přivoláni Banayakasem. Můžou vám hodit stun a ubrat hodně životů. Kromě toho se bude objevovat mnohem více protivníků. Za úspěch budete opět odměněni Banyakas's Treasure Chest.

Fire Breath - další z Banayakasových útoků, na vyhnutí se musíte jít co nejblíže k němu
Fire Breath - další z Banayakasových útoků, na vyhnutí se musíte jít co nejblíže k němu


Rift´s Edge (Normal)


Zde se podíváme na instanci pro 10 hráčů. Portál do ní naleznete v Timeless Woods v Essenii. Měli byste mít item level o výši alespoň 159.

Jako první úkol na vás čeká Guwangi Captain, který brání první bránu. Až ho porazíte, budete moci jít na Berserk Arachnaeu. Tohoto pavouka musíte porazit, abyste se dostali na vzducholoď, která pobere najednou 5 hráčů. Až dorazí první skupina na místo, druhá vzducholoď přiletí pro zbytek. Vzducholoď vás vezme k novému nepříteli: Yativio the Insectivore.

Vzducholoď
Vzducholoď


Yativio the Insectivore
Yativio má hromadu melee a ranged útoků a může přivolat moby, kteří na vás buď útočí, nebo ho posílí.
Malé žluté rostliny vás budou honit a jakmile vás chytí, vybuchnou. Během doby co vás chytají se vyvarujte seskupování, protože udílejí poškození okolo sebe.
Modré a zelené rostliny nejsou útočné, ale dávají Yativiovi buffy, které se sčítají. Za každou se zvyšuje jeho síla o 1 %. Měli byste je zničit než stihne hodně zesílit.
Když Yativio začne červeně svítit, dostaňte se od něj jak daleko jen můžete. Vyvolá kruh poisonu, který zaplní skoro celou oblast.
Yativio bouchá do země okolo něj svými úponky, čímž vypustí plošné poškození, které se pohybuje v přímé linii ke vzdáleným hráčům.
Po zabití Yativia dostane skupina různé itemy. V následující místnosti musí být poraženi všichni Elite Rift-Warrioři, než se budete moci přesunout na Vesporaxe.

Yativio
Yativio


Vesporax the Giant Hornet
Vesporaxovy útoky mají různý rozsah - od čelních AoE útoků, přes agresivní včely, až po plošné útoky, které působí na celou místnost. Vesporax na vás bude útočit žihadlem s poisonem, jedovatými spreji a rojem včel.
Vesporax používá útoky jako rychlé otočení se, čímž poškodí všechno okolo ní, nebo vyšle žihadla, které vám nejen uberou životy, ale také mohou hodit stun. Když Vesporax vyletí do vzduchu, všichni hráči stojící za ní by měli rychle uskočit do stran, jinak budou zasaženi četnými ostny. Vesporax může také útočit svými čelistmi, otočením se o 180° a ubráním všem hráčům okolo. Příležitostně vyvolá včely, které vás budou chytat a dávat poison. Odtáhněte je k parazitům a nechte je, ať je pro vás zabijí, nebo se s nimi vypořádejte sami.
Když se Vesporax přemisťuje ke středu místnosti, znamená to, že si připravuje svůj nejsilnější útok. Působí v celé jeskyni a existuje jen pár míst, kde se dá bezpečně ukrýt. Tento útok uděluje poškození každou vteřinu, a protože healeři mají málo prostoru na použití svých skillů, neměli byste pořád stát v oblasti útoku.
Po poražení Vesporaxe opět dostanete různé itemy.

Vesporax
Vesporax


Koleogg the Giant Beetle
Finální boss této instance je Koleogg, další nový oponent, vzhledem připomínající obrovského brouka. Jeho útoky jsou typické blýskáním a kromě udělování poškození může také způsobit efekty jako deformovanou obrazovku nebo nepohyblivé postavy.
Při útoku Noxious Fumes se Koleogg otočí, aby vypustil daleký kužel. Při útoku lightning strike dostanou hráči stojící v modrých místech efekt, který zdeformuje jejich obraz a sníží jejich rychlost pohybu o 80 %. Tento efekt se dá odstranit skákáním. Dalším z útoků jsou modré koule, které létají v rovných liniích dokud buď zasáhnou hráče, nebo doletí na kraj mapy. Hráč zasažen touto koulí obdrží silné poškození a bude sražen k zemi. Při útoku skokem se Koleogg zaměří na hráče a poté ne ně skočí. Vyhněte se v poslední chvíli, abyste předešli ztrátě hodně životů. Velký kruh zraňuje ve středni vzdálenosti od něj, abyste se vyhnuli, stůjte buď přímo u něj, nebo hodně daleko.

Koleogg
Koleogg


Massive Lightning Charge
Tento útok má tři varianty, které závisejí na buffech, které Koleogg má.
 • Pokud používá 30 vteřinový štít, healeři ho musí odstranit, aby byl Koleogg zvláště citlivý a mohl být na krátkou chvíli sražen k zemi.
 • Pokud používá 60 vteřinový štít, vyvolají se krystaly. Musíte je všechny zničit, čímž vyvoláte stěny, které vás ochrání od Koleoggova silného plošného útoku.
 • Pokud má permanentní štít, musíte mu udělit velké poškození v krátkém čase, abyste ho zničili. Když se vám to nepovede, všichni hráči utrpí masovou ztrátu životů a budou sraženi k zemi. Priest může použít Kaia´s Shield, aby snížil damage a ochránil skupinu od sražení k zemi.

Po úspěšném zdolání Koleogga vám padnou různé zajímavé itemy.

Jeden z Koleoggových útoků - Noxious Fumes
Jeden z Koleoggových útoků - Noxious Fumes


Rift´s Edge (Hard)


Tento těžší mod je založen na normálním, ale nalezneme zde dost odlišností, jako alternativní trasy, sílnější útoky nepřátel a extra odměny. Vchod do dungeonu je opět v Timeless Woods v Essenii. Měli byste mít item level alespoň 164. Je pro 10 hráčů a vše je stejné až po Berserk Arachnaeu.
Po jejím zabití už tu na vás nebudou čekat vzducholodě, ale k Yativiovi se dostanete rozdělením se a pokračováním dvěma různými směry. První cesta vede přes tři BAMy, které musíte porazit. Mezitím druhá půlka vaší skupiny půjde po druhé cestě a bude muset porazit nepřátele zde. Až když obě skupiny dojdou na konec svých cest a porazí všechny monstra, brány k Yativiovi se otevřou.
Boj proti Yativiovi je stejný, ale se zvýšenou obtížností. Bude přivoláno více rychlejších rostlin a Yativio se také dostane do Fiery Rage (=ohnivý vztek), což zvýší jeho sílu o 68 % a jeho attack speed o 50 %.
Boj s Vesporaxem je také podobný. Budete čelit silnějším útokům a více včelám. Vaše skupina se opět bude rozhodovat, jestli se s nimi vypořádáte sami, nebo je natáhnete k parazitům.
Boj s Koleoggem je limitovaný na 15 minut. Budou zde stejné fáze se štíty, které musíte odstranit či zničit. Koleogg se také může dostat do Fiery Rage, což zvýší jeho sílu o 68 % a attack speed o 50%.
Pokud Koleogga nezabijete do 15 minut, spadne do Rage-Fueled Madness. To zvýší jeho sílu o 1000 %. Tohle už prostě nemáte šanci vyhrát.

Žluté rostlinky u Yativia
Žluté rostlinky u Yativia


Abscess (Normal)


Jedná se o dungeon pro 7 lidí. Vchod je ve Fyrmount v Ostgarath a minimální level výbavy je 159.
Abscess je plný opravdu šeredných nepřátel. Došlo zde k infekci a monstra, která jsou nakažena chorobou, musí být vyvražděna.
Na cestě k prvnímu bossovi, Thalwegovi, budete muset povraždit několik globulinů. Thalweg je vyzbrojen řadou útoků, jako lasery, zraňující kruhy, a jiné. Thalweg vyzařuje kruhy, které třikrát zvýší svůj radius, čímž pokaždé udělí poškození. V souboji na blízko sejme nepozorné warriory okolo něj 180° oblouky zleva doprava a ze shora dolů. Občas Thalweg vystřelí laser zkrz oblast. Dalším z útoků je válení se ze strany na stranu či dopředu, přičemž před sebou hrne každého, kdo se mu postaví do cesty. Také přivolává globuliny, které musíte porazit. Pokud je nezničíte, vytvářejí efekt, který zvyšuje Thalwegovi obranu dokud globuliny nezabijete. Ještě přivolává další demokrony, kteří ho healují, když se k němu dostanou. Měli byste je rozdrtit jak rychle je to jen možné.
Po poražení Thalwega můžete pokračovat ke Krakatoxovi, finálnímu bossovi, ale cestou na vás ještě ze všech stran zaútočí demokroni. Nebudete čelit jen globulínum. Coagulus, další nepřítel, přijde se vzdušnými útoky, které vás mohou zranit a paralyzovat.

Thalweg
Thalweg


Krakatox, the final boss
Krakatox je finální a nejsilnější oponent v Abscessu. Disponuje několika AoE útoky a efekty, které budete muset přežít. Podíváme se na jeho jednotlivé útoky.
Tentacle Cage
Hráč může být chycen v kleci z chapadel a tím být připoután na jednom místě. Musíte tu klec zničit, abyste osvobodili uvězněného hráče. Samozřejmě se této kleci můžete vyhnout. Krátce před tím, než ji vyvolá, zařve "Krakatox summons tentacles to ensnare you" (=Krakatox svolává chapadla, aby vás polapila" a bouchne do země. Pokud uskočíte ve stejný čas, jako bouchne do země, úspěšně se vyhnete.
Lasery
Krakatox střílí lasery ze své ruky, zde bude velmi potřebné uhýbání do stran.
Údery mečem
Krakatox vytáhne kostěný meč a použije ho buď k otočení se o 360°, nebo ho zabodne do země před ním, čímž vyvolá kruhovou plošnou damage. Pokud už ztratil 50% životů, po zabodnutí meče do země ho vytáhne ven a udělí poškození ve 180° oblouku. Teď vyrukuje s více útoky než ho konečně zahodí na zem.
Wrecking Blow
Kromě meče může Krakatox ze svého břicha také vytáhnout kostěnou ruku a zaútočit s ní před sebou.

Krakatox
Krakatox


Abscess (Hard)


Tento mód je pro 5 hráčů a doporučený item level je 175.

Thalweg
Boj s Thalwegem má nyní limit 10 minut. Kromě jeho normálních útoků se budou zobrazovat oblasti na podlaze, do kterých musíte nalákat nepřátele, abyste je zabili. Během té fáze, kdy se kolem vás objevují globulini, budete muset pracovat rychle. Každý globulin, který se dostane k Thalwegovi zvýší permanentně jeho sílu, takže byste se o ně měli postarat a nedat jim ani šanci se k němu dostat.

Krakatox
Stejně jako u Thalwega budete mít jen 10 minut, než se dostane do úplného rage modu. Ale časový limit je jen jedna z mnoha komplikací, které na vás čekají v hard modu. Krakatox má široký výběr, jak vám souboj znepříjemnit. Opět se podíváme na přehled útoků.
Cílené plošné poškození
Krakatox zaměří hráře, který vyvolá na jeho pozici plošný kruhový efekt. Pokud jste zaměřeni tímto útokem, je nejlepší odejít na kraj mapy, protože kruh trvá poměrně dlouho a zraňuje každého, kdo se do něj dostane.

Klec z chapadel
Klec z chapadel


Chapadla
Krakatox práskne do země svou rukou, čímž vyvolá chapadla, která vystřelí ze země v krátké vzdálenosti. Působí střední poškození a krvácení po dobu 20 vteřin. Navíc vám budou zablokovány možnosti doplnit si životy, ať už spellem nebo potiony. Tento efekt musí odstranit healeři.
Bomby
V tomto modu může Krakatox kromě rukou a mečů vytáhnout ze svého břicha také demokrony a hodit je před sebe. Vybouchnou po pár vteřinách.
Zesílení
Aby se posílil, používá efekt s krátkým trváním sám na sebe. Healeři by ho měli odstranit co nejrychleji, jinak bude Krakatox těžit z buffu na sílu po dobu 30 vteřin.
Tentacle Cages & štít
Párkrát během boje se Krakatox přesune do středu oblasti, přičemž vyvolá chapadlové klece a obdrží štít, který ho ochrání před jakýmkoliv poškozením. Pokud štít zničíte dostatečně rychle, zrušíte jeho útok. Po zničení klecí dostane vaše skupina buff, který na pár vteřin snižuje poškození udělené Krakatoxem.

Když Krakatoxe porazíte 150x, získáte titul "The Guide of Light", který bude svítit nad hlavou vaší postavy.

Bomba, kterou se chystá Krakatox hodit
Bomba, kterou se chystá Krakatox hodit

Více informací o této zprávě najdete na oficiálních stránkách.
Novinky | 25.07.2014 | Autor: canki
přečteno 2813x | komentářů: 1

Komentáře
Hra: TERA

Pro psaní komentářů se nejprve přihlaste.


gc3non lvl39 p10 25.07.2014 18:46:17
nahlásit | odpovědět
Podívám se na to :).
Nejnovější screenshot
Nejnovější screenshot
gc3non: Potkal jsem Gam...........
Ovládací panel
Přihlašovací jméno:
Heslo:
zapomněli jste heslo? zaregistrujte se zde
Nejnovější zpráva z chatu
Nejnovější článek z blogu uživatelů
Miničlánky
07.04.2018 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Murnatan
29.01.2018 | Rozdělování bodů
ACE Online: Rozdělení statů level 1 - 26
18.07.2017 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Dreadnought
24.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Zula
23.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Sword Saga
21.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Call of Gods
20.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: Dragon Pals
19.12.2016 | Mininovinky
Hra přidána do seznamu: LawBreakers
Nejnovější minirecenze
Sherwood Dungeon
0 z 10
Nejnovější komentáře
Shaiya
1 gc3non: Toto je klasika.
TERA
1 gc3non: Hezká.
Neverwinter
1 gc3non: Zlato!
Recenze: Vindictus
48 Trenak: Top.
Rift
1 gc3non: Seratos?
Rift
2 gc3non: Strom :-D asi.
Rift
2 otakar: Souhlasím,bohužel:(
Prius Online: Otevřená beta startuje 2. června
4 Dena: Kde si to můžu stáh nout?
Nejnovější videa

ACE Online: Support gear se vyhýbá smrti
Jednou z možností jak přežit je využívat okolní terén ve svůj prospěch. Suppo...

Might & Magic Heroes Online: Oficiální trailer
Není tam toho ukázáno ze hry zrovna hodně, ale vypadá to moc pěkně.

Armored Warfare: Ukázka soundtracku
3 Společnost Obsidian Entertainment zveřejnila krátkou ukázku soundtracku do sv...

Archlord 2: Vlog - Loot & Equipment
Tvůrci berou vše vážně a připravují pro hráče několik epizod vlogů. Tohle je ...

Top uživatelé
UživatelLevel
1. gc3non 39 (144 expů)
2. Dvoulistek 37 (211 expů)
3. davi.k 37 (181 expů)
4. fabia98 37 (0 expů)
5. Andy 36 (41 expů)
6. otakar 35 (195 expů)
7. Trenak 35 (165 expů)
8. Mirdous 33 (276 expů)
9. Khemenki 31 (181 expů)
10. SuG4Ru 31 (164 expů)
Nejvíce kliknutí
UživatelKliknutí
1. ||Cobra11|| 1449
2. herovis 1013
3. Trenak 830
4. Rotačák 347
5. avrilka19 316
6. zafan 287
7. EjKejTrenak 189
8. ExisteR 181
9. Andy 138
10. canki 115
Tip na článek
© ITEM 2011 - 2020 | Reklama | Podmínky | Kontakt