zde najdete pouze online hry zdarma

Vanguard: Saga of Heroes: Rozhovor se Salimem Grantem

Free-to-play hra Vanguard: Saga of Heroes je titul, jenž býval založený na předplatném, dnes však kráčí k free verzi, jelikož se Sony Online Entertainment rozhodlo vydat jej dnes jakoby znovu.
Nějaký čas nazpět, ihned poté, co jsme zjistili, že z Vanguard bude free-to-play, byly společnosti SOE zaslány nějaké otázky. Zdržení naznačuje, že ještě tehdy nebyli rozhodnuti k odpovědím nebo prostě čekali na dokončení nějakých záplat. Tak či onak, včera se Salim Grant, Vanguard Creative Director konečně rozhoupal k interview a zde je co k němu řekl:

Otázka: Free Realms bylo vydáno jako úspěšná free-to-play hra a EverQuest II, DC Universe Online a EverQuest se všichni překonvertovali na free-to-play. Vanguard konkrétně bude posledním titulem SOE, který prošel touto přeměnou. Řada z lidí nicméně měla za to, že je na to žhavým kandidátem již od začátku. Můžete nám tedy nabídnout pohled na proces přeměny hry na free-to-play?
Odpověď: Free-to-play přechod byl pro Vanguard další logický krok. Jako celá firma se k free-to-play přesunujeme, jelikož nabízí hráčům i firmám větší flexibilitu .


Otázka: Když Vanguard poprvé oznámil svůj free-to-play přechod, tak se v producentském bulletinu objevilo, že Andy Sites přiznává, že hráči Vanguard o transferu již nějaký čas vědí. Přece jen, updaty tehdy nebyly moc časté. Kralovalo tehdy povědomí, že je Vanguard v updatovacím režimu. Jak toto povědomí chcete překonat a sdělit světu o plánech SOE revitalizovat hru?
Odpověď: Agresivně pracujeme na tom, abychom již konečně dokončili updaty, které jsou již dlouho za dobou, kdy již měly být dávno uvedeny. Tým má vysokou míru energie i entuziasmu, takže hráči si brzy prostě budou muset začít všímat změn a zlepšení. Ta slova se prostě dřív nebo později musí rozšířit...

Otázka: Jakou cestou bude doručován nový obsah poté, co se hra stane free-to-play? Bude to mít formu pravidelných upgradů zdarma? Nebo snad větší datadisky a placený VIP obsah?
Odpověď: Aktuální plány jasně naznačují, že upgrady budeme tlačit skrze běžné aktualizace. Třeba právě teď se chystá mezi hráče update Plane of Fire spolu s dalším obsahem. Větší datadisk bychom rádi, ale zatím slibujeme jen takovéto menší updaty. Nicméně do budoucna není nic mimo náš hledáček...


Otázka: Hráči hrající Vanguard už nějaký čas by to rádi věděli, takže se na to ptáme: jak to jde s City of Brass, slíbeným updatem? Dorazí mezi dalším obsahem? Nebo snad před/po free-to-play konverzi?
Odpověď: Dojde k tomu rozhodně po, takže zatím zůstaňte naladěni...

Otázka: Vanguard se od jiných titulů SOE docela odlišuje. Jaké unikátní výzvy vám tedy způsobuje svým free-to-play přechodem a jak se s nimi porvete?
Odpověď: Free-to-play model se ukázal být velmi úspěšným pro další naše hry, takže na technické úrovni to bereme jako prostě další titul. Největší výzva bude rychle pochopit všechna zákoutí toho, jak ve hře fungují věci. Inovace je ale hnaná experimenty, takže si děláme poznámky a drobné změny, jak postupujeme, aby to byla ta nejlepší free-to-play zkušenost, jakou si hráč může přát.

Otázka: EverQuest II zažil renesanci hráčů poté, co se zkonvertoval na free-to-play a všichni souhlasí, že to pro hru byl velmi důležitý krok. U Vanguardu mu již ale řada hráčů nevěří, jelikož si jejich důvěru nezískal příliš rychle.
Odpověď: Mnoho se změnilo od té doby, co byl Vanguard poprvé uveden před 5 lety. A my věříme, že ti, co zase naskočí zpět, jasně uvidí změny k lepšímu. Pořešili jsme rovněž mnohé bugy a problémy, jenž hru otravovaly roky. No a nejlepší věcí je samozřejmě již řečený free-to-play přechod. No a jelikož je nyní hra taková, hráči mohou dát hře znovu šanci bez toho, aniž by do ní investovali dříve než chtějí.
Rozhovory | 14.08.2012 | Autor: Petr Hájek
přečteno 1654x | komentářů: 0

Komentáře

Pro psaní komentářů se nejprve přihlaste.


Zatím se zde nenachází žádné komentáře.

Nejnovější screenshot
Nejnovější screenshot
gc3non: Potkal jsem Gam...........
Ovládací panel
Přihlašovací jméno:
Heslo:
zapomněli jste heslo? zaregistrujte se zde
Nejnovější zpráva z chatu
Nejnovější článek z blogu uživatelů
Miničlánky
Nejnovější minirecenze
Sherwood Dungeon
0 z 10
Nejnovější komentáře
Rift
1 gc3non: Seratos?
Rift
2 gc3non: Strom :-D asi.
Rift
2 otakar: Souhlasím,bohužel:(
Prius Online: Otevřená beta startuje 2. června
4 Dena: Kde si to můžu stáh nout?
War Thunder
4 ohandl: Neni to špatná hra ale ty odměny při spouštěni hry,nic moc.
Renesanční Království: Po válce
1 paveldf: Nikdo nic nepíše, tak snad se nebudete zlobit, když něco přidám já. V Renesančních královstvích máme již rok 1...
Blood and Soul
2 plnyhrnekkafe: Ale docela jen je to rusky.
War Thunder
1 Hipno: Vypadá to dobře :D
Revelation Online
5 Monoke: To já si vždycky čas najdu xD Legie mě chytla jako nikdy žádný jiný datáč :-D
Revelation Online
2 Monoke: Vypadá to vcelku zajímavě :)
Nejnovější videa

Might & Magic Heroes Online: Oficiální trailer
Není tam toho ukázáno ze hry zrovna hodně, ale vypadá to moc pěkně.

Armored Warfare: Ukázka soundtracku
3 Společnost Obsidian Entertainment zveřejnila krátkou ukázku soundtracku do sv...

Archlord 2: Vlog - Loot & Equipment
Tvůrci berou vše vážně a připravují pro hráče několik epizod vlogů. Tohle je ...

Top uživatelé
UživatelLevel
1. gc3non 39 (113 expů)
2. Dvoulistek 37 (209 expů)
3. davi.k 37 (181 expů)
4. fabia98 37 (0 expů)
5. Andy 36 (41 expů)
6. otakar 35 (193 expů)
7. Trenak 35 (160 expů)
8. Mirdous 33 (276 expů)
9. Khemenki 31 (181 expů)
10. SuG4Ru 31 (164 expů)
Nejvíce kliknutí
UživatelKliknutí
1. ||Cobra11|| 1449
2. herovis 1013
3. Trenak 830
4. Rotačák 347
5. avrilka19 316
6. zafan 287
7. EjKejTrenak 189
8. ExisteR 181
9. Andy 138
10. canki 115
Tip na článek
© ITEM 2011 - 2020 | Reklama | Podmínky | Kontakt