zde najdete pouze online hry zdarma

Elements: Léčící balíček

Jedná se o trochu pomalejší balíček, který primárně sází na sebeléčení, neomezené generování bytostí a nezranitelnost.
Balíček není nijak extra silný ani slabý, ale hrát s ním je velmi zábavné, protože jakmile se rozjede, tak se většinou už jen soupeřovým pokusům o útok smějete.

Jak balíček hrát?


Nejprve se zaměřte na vykládání Firefly Queenů a co nejrychleji s nimi generujte malé Firefly. Jakmile budete mít vyloženo více bytostí, zaměřte se i na vykládání Empathic Bond, který přidává 1 HP za každou vyloženou bytosti. Z toho důvodu je nutné mít co nejvíce vyložených bytostí a i nejvíce Empathic Bondů.


Pokud nepřítel zlobí, můžete vyložit i Owl's Eye a bytosti mu zastřelit, případně na ně použít Shockwave a nebo si doplnit 20 HP pomocí Healu.

Jakmile máte vyloženo hodně bytostí (hlavně těch generovaných), můžete použít Hope a tím soupeři zredukovat útok, nebo ho zcela znemožnit. Poté už zbývá jen vyložit zbytek útočných bytostí a soupeře pomalu uhlodat.

Popis karet


Nejdůležitější karty jsou zde Firefly Queeni a Emphatic Bondi, na kterých tento balíček stojí.

Firefly Queen umí generovat Firefly (3/2) za dvě zelené many. Tímto lze namnožit velké množství bytostí, které potom dělají zároveň dvě věci. Za prvé ve spojení s Empathic Bond léčí (jako každá bytost) a za druhé každé kolo generují jednu bílou quantu.

Empathic Bond léčí 1 HP za každou vyloženou bytost, to už jsme říkali. Snažte se jich vyložit co nejvíce a co nejrychleji, ale jen pokud máte už pár (asi 4) vyložených bytostí, jinak to nemá význam a radši za dvě many generujte Firefly, než abyste tohle vykládali za 5 quant.

Druidic Staff je zbraň, která působí směšné 2 zranění ale zato každé kolo léčí 5 HP. Stojí jen dvě many, takže vykládejte ihned, jakmile je to možné. Tato karta ale nelze normálně koupit, musíte si ji vylosovat.

Heal má smysl hlavně ze začátku, když ještě nemáte vybudovanou dost velkou zásobu bytostí pro léčení a přidá vám 20 HP.

Adrenaline je doplňující karta, aby závěrečné uhlodávání nepřítele šlo rychleji. Doporučuji používat hlavně na bytosti s útokem 3. Vyšší útok znamená, že bytost bude útočit méněkrát.

Golden Dragon se hodí až v závěru, když máte spousty bílé quanty a k ničemu vám není. Velmi pomůže v útoku, protože se jedná o silnou 10/10.

Hope je vynikající věc, na totální zbezmocnění soupeře. Za každou bytost, která vyřazuje světlo (Firefly) se soupeři sníží útok o jedničku. To znamená, že když budete mít 10 Firefly a soupeř zaútočí s bytostí 11/X, ubere vám místo 11 HP jen 1 HP. Hope navíc nelze cílit, takže vám to nikdo nezničí, ani neukradne.

Crusader umí zkopírovat jakoukoli schopnost ze zbraně (vaší nebo ze soupeřovy), takže pokud si zkopírujete střílení z Owl's Eye, můžete za jedno kolo střelit na bytost 2x a ubrat jí tak 6 HP, což je smrtelné pro mnoho bytostí. Jinak je to ale jen bonusová karta navíc, aby bylo za co utratit bílou quantu.

Fog Shield je štít s 40% účinností, opět vhodný ze začátku, než se balík rozjede.

Owl's Eye už byl popisován a dobře se s ním sestřelují soupeřovy bytosti, ale stejně jako Druidic Staff nelze koupit v bazaru. Každopádně často dost pomůže.

Shockwave může být takovou náhražkou za Owl's Eye, pokud ho nemáte. Dělá dokonce větší zranění (4), ale jednorázově.

Výhody


Hlavní výhodou je jednoznačně zábava, který tento balíček nabízí. Ze začátku se musíte pomalu rozjet, což je napínavé a soupeř si dovoluje. Pokud se to ale povede, tak potom vám nevadí ani když vám v jednom kole soupeř ubere 70 HP, protože si následně vždy doplníte do 100 HP.

Podobné je to s vyložením karty Hope, se kterou na vás při více bytostech soupeř vůbec nedosáhne a ani vás nepolechtá.

Nevýhody


Hlavní nevýhodou je především pomalost balíčku. Nejprve musíte ušetřit 7 quant na Firefly Queen a potom generovat Firefly za dvě zelené quanty a ještě šetřit na Empathic Bond. Během této doby do vás bude soupeř nemilosrdně kutat a moc proti tomu neuděláte, tím hůř, když nebudete mít ani uvedené speciální zbraně. Když na začátku hry dostanete do ruky málo pillarů, budete se hodně pomalu a těžko rozjíždět.

Další nevýhodou jsou schopnosti soupeře, který vám hodně rád ničí, nebo hůř, krade Empathic Bondy a tím vám snižuje, nebo úplně znemožní léčení.

Další hodně zlou věcí, kterou může udělat je to, že když už máte plný stůl bytostí a smějete se mu, jak na vás nemůže, použije Rain of Fire a všem bytostem dá 3 zranění, takže vám prakticky celý stůl chcípne, stojíte tam s holým zadkem a už vás nezachrání ani Hope ani Empathic Bond. To je ale spíš pro pobavení, protože to se často nestává a museli byste narazit zrovna na soupeře, který tuto jedinou kartu má a má na ni quantu.

Trošku běžnější je narazit na soupeře s plošným poisonem (Plague), který vám také zabije všechny bytosti, ale chvíli to trvá, takže máte ještě šanci vygenerovat si nové.

Balíček je postaven na jediné kartě a to na Firefly Queen. Pokud vám ji bude nepřítel zneškodňovat, nebo vám ji bude zbavovat schopnosti generování (Lobotomize), celá vaše taktika bude ta tam. Stejně tak hodně zdržuje, pokud vám tuto kartu soupeř vrací do ruky, jelikož 7 quant za vyložení není málo.

Závěrem


Určitě jste už proti podobnému balíčku hráli a tak víte, že když se rozjede, tak prakticky nemůžete nic dělat, pokud proti němu nemáte připravené řešení. Balíček je pomalý a může se vám stávat, že budete žít tak dlouho, až vám dojdou karty. To se dá vyřešit přidáním dalších a doporučil bych se podívat třeba na kartu Rustler, která dokáže jednu bílou quantu přeměnit na dvě zelené a to i vícekrát za kolo, což může velmi pomoct v rozjezdu.
Návody | 03.12.2011 | Autor: Rotačák
přečteno 1783x | komentářů: 3

Komentáře
Hra: Elements

Pro psaní komentářů se nejprve přihlaste.


Astry lvl3 p0 03.12.2011 20:53:37
nahlásit | odpovědět
Je tento balíček vhodný pro half blood a tu poslední část ,tedy proti počítači ..a ještě jedna věc , dá se stímhle balíčkem hrát i bez těch pár karet ktere nejsou v bazaru ?
Rotačák lvl46 p21 05.12.2011 10:22:21
nahlásit | odpovědět
Level 3 se s ním dá porazit, ale docela často se proti němu i prohraje. Bez těch karet se hrát dá, je to i v článku napsané, ale ty karty občas docela pomůžou.
Honzik666 lvl14 p0 03.12.2011 10:21:46
nahlásit | odpovědět
Díky:).
Nejnovější screenshot
Nejnovější screenshot
Ovládací panel
Přihlašovací jméno:
Heslo:
zapomněli jste heslo? zaregistrujte se zde
Nejnovější zpráva z chatu
Nejnovější článek z blogu uživatelů
Miničlánky
Nejnovější minirecenze
Sherwood Dungeon
0 z 10
Nejnovější komentáře
Rift
2 otakar: Souhlasím,bohužel:(
Prius Online: Otevřená beta startuje 2. června
4 Dena: Kde si to můžu stáh nout?
War Thunder
4 ohandl: Neni to špatná hra ale ty odměny při spouštěni hry,nic moc.
Renesanční Království: Po válce
1 paveldf: Nikdo nic nepíše, tak snad se nebudete zlobit, když něco přidám já. V Renesančních královstvích máme již rok 1...
Blood and Soul
2 plnyhrnekkafe: Ale docela jen je to rusky.
War Thunder
1 Hipno: Vypadá to dobře :D
Revelation Online
5 Monoke: To já si vždycky čas najdu xD Legie mě chytla jako nikdy žádný jiný datáč :-D
Revelation Online
2 Monoke: Vypadá to vcelku zajímavě :)
War Thunder
2 XGASSANX: Růže :D
Riders of Icarus
1 Monoke: To je roztomilé :)
Nejnovější videa

Might & Magic Heroes Online: Oficiální trailer
Není tam toho ukázáno ze hry zrovna hodně, ale vypadá to moc pěkně.

Armored Warfare: Ukázka soundtracku
3 Společnost Obsidian Entertainment zveřejnila krátkou ukázku soundtracku do sv...

Archlord 2: Vlog - Loot & Equipment
Tvůrci berou vše vážně a připravují pro hráče několik epizod vlogů. Tohle je ...

Top uživatelé
UživatelLevel
1. gc3non 39 (100 expů)
2. Dvoulistek 37 (207 expů)
3. davi.k 37 (181 expů)
4. fabia98 37 (0 expů)
5. Andy 36 (41 expů)
6. otakar 35 (193 expů)
7. Trenak 35 (150 expů)
8. Mirdous 33 (276 expů)
9. Khemenki 31 (181 expů)
10. SuG4Ru 31 (164 expů)
Nejvíce kliknutí
UživatelKliknutí
1. ||Cobra11|| 1449
2. herovis 1013
3. Trenak 830
4. Rotačák 347
5. avrilka19 316
6. zafan 287
7. EjKejTrenak 189
8. ExisteR 181
9. Andy 138
10. canki 115
Tip na článek
© ITEM 2011 - 2020 | Reklama | Podmínky | Kontakt