zde najdete pouze online hry zdarma

Co se hraje na českém serveru Bigpoint?

Jestli nemusíme nějakou herní firmu věnující se online hraní představovat, pak to je bezesporu právě firma Bigpoint. Dnes jsme se vydali zjistit, co zajímavého nabízí její herní portál, který obsahuje také hlavně české hry online.
Pro začátek si položíme důležitou otázku: jaké hry jsou zde nejpopulárnější? Je totiž zřejmé, že čím větší komunita, tím spíše se zde dočkáte kvalitních zážitků, tím spíše bude další obsah a tím spíše hra pojede a neukončí se.

I. Drakensang Online


Již letmý první pohled na homepage nenechává nikoho na pochybách, jaká hra je pro Bigpoint skutečným trumfovým esem - ano, je to samozřejmě Drakensang Online! A na co se můžete v této nejpopulárnější hře Bigpointu těšit?


Stíny minulosti šíří strach a děs. Mocný drak ze světa temna se probouzí k životu! Musíte se tedy připojit k mágům nebo rytířům, bojovat udatně v epických bitvách a zachránit říši. Jedná se o 3D MMORPG v oblíbeném fantasy žánru. Boj vás ale nečeká pouze s monstry, jsou tu i jiní hráči. Suma sumárum tedy dobře známé věci plné multiplayerové zábavy, spolupráce a skupinového boje proti mocným drakům. Utkání v PvP arénách jsou plná napětí, kdož si tedy troufáte, postavte se nebezpečí v Drakensangu Online: sami nebo s tisíci opravdovými hráči.


II. Pirate Storm


Jako číslo dvě vidí firma Bigpoint pirátské, námořní dobrodružství nazvané Pirate Storm. Takže všichni na palubu! Ale pozor na metrové vlny a bouřlivý vítr, jenž vás bude bičovat do tváře! Jestliže se ale chcete stát slavným pirátským kapitánem a užívat si v důchodu přehrabování se v pokladech na pustém ostrůvku, kde jste jen vy a grog, musíte něco vydržet... Napněte tedy plachty a vyrazte!


Na drsném moři vás čekají boje PvP i PvE rázu proti AI nebo skutečným hráčům a kolorit doplňují i skvěle animovaná monstra. Kariéra piráta ale bude těžká. Takže proplout úspěšně tímto akčním dobrodružstvím plným gigantických příšer, obávaných pirátů a legendárních pokladů bude náročné a bude chtít čas. Vaše budoucnost zde ale skrývá slávu a bohatství...


Na hráče zde čeká herní svět se třemi regiony po 12 mapách. S více než 100 úkoly, individuální výbavou lodi a herními postavami, také seznamem přátel, systémem cechů a skupin je takto jistě zřejmé, že v Pirate Storm najdete nejen námořní bitky, ale také si užijete sociálních radovánek.

III. Farmerama


Jestli nás něčemu Facebook naučil, tak tomu, že moderní člověk oddělený od radovánek zahradničení a farmaření ve všech formách přímo zbožňuje podobný odpočinkový žánr - jistě i třetí pozice oblíbenosti u Bigpointu mluví za vše. I ti největší drsňáci tepající palicemi lebky orků po nastartování hry v duchu Farmerama totiž zjihnou a vyrazí slušně a spořádaně sázet perfektně vyrovnané ředkvičkové a chilli záhonky.


Farmerama je klonem sice také v základu farmářským, takže cíl je v podstatě stejný - stát se farmářským mistrem, ale je třeba k jeho cti přidat, že jde o lehce bláznivější farmu (jsou tu k vidění bojácní králíci, vajíčkové stromy, svetrová ovečka a jiné zvláštnosti, za nějž by autory první profesor botaniky nebo biologie dozajista na místě uškrtil), nežli bývá zvykem, zábava je tedy zaručena.


Vše okolo je ale stejné, jak je v žánru zvykem - takže, budete se starat o svěřené polnosti, obdarovávat sousedy, zvát přátele na různé akce, stavět chlévy i budovy čistě dekorativního rázu, a tak celkově usilovat o to, aby vaše farma šlapala, jak má (zpracování, prodej, ...). Hru koření mise a speciální úkoly, takže nuda nehrozí určitě.

IV. Dark Orbit


Dark Orbit vypadá jako typický zástupce 4X žánru (viz odstavec dole), ale první zdání zde klame, jelikož jde spíše o MMO střílečku.

  • Žánr "4X" je označení, které nemusí každý znát, takže si jej připomeneme - je to takový žánr, v němž hráč musí: eXplore - prozkoumat na mapě okolí, eXpand - rozšířit svůj vliv, například zakládáním nových osad, eXploit - využít zdroje, které ovládá (například těžit z obsazených území suroviny) a eXterminate - napadnout a zničit ostatní hráče. Tolik encyklopedie.


Jak se sluší a patří na temný a neprobádaný vesmír, těšit se zde můžete na rozsáhlé galaxie plné nebezpečí a mnoho bitev, v nichž často budete jen oním pomyslným malým kamínkem ve velké mozaice. Ale i malý pilot zde dokáže s dobrým strojem (a přáteli) neuvěřitelné věci. Zda se pro vás a vaše známé stane Dark Orbit kultovní záležitostí, stejně jako pro jiné, ukáže teprve až čas, ale rozhodně nic nedáte za vyzkoušení, že ano...

Mimochodem, autoři slibují i pro budoucnost nové nástrahy a mise, takže ani dlouhodobé zábavě by zde určitě nemělo nic stát v cestě.
Článek | 23.10.2012 | Autor: Petr Hájek
přečteno 3986x | komentářů: 8

Komentáře

Pro psaní komentářů se nejprve přihlaste.


burgmann97 lvl6 p0 14.02.2013 21:10:54
nahlásit | odpovědět
Vyzerá to dobre.
luke77 lvl9 p0 04.08.2013 19:07:20
nahlásit | odpovědět
J drakensnag online je super hra:) Máme i české fun site www.dso-portal.cz/ a fórum o hře www.dso-portal.cz/forum ;)
SuG4Ru lvl31 p5 20.01.2013 12:18:53
nahlásit | odpovědět
Nabídnětemi nějakou MMoRPG Kterou jsem ještě nehrál a bavila by mě a už jsem toho hrál spoustu.
Rotačák lvl46 p21 20.01.2013 15:48:53
nahlásit | odpovědět
SuG4Ru lvl31 p5 20.01.2013 19:01:45
nahlásit | odpovědět
Já jsem tady na tomto portálu dost dlouho teda správně řečeno od začátku a vyskoušel jsem asi 80% her a nebavily mě nebo né moc dlouho a těším se až dovyvííte ten Tremulous 2 velice rád si ho koupím už jen s podpory pro vaši stránku a vývoj hry.
Dezire lvl14 p0 28.10.2012 15:51:25
nahlásit | odpovědět
Drakensag jsem skusila ale klasika mmorpg je holt klasika tomu se hra v prohlížeči nevyrovná.
Hipno lvl6 p0 06.09.2015 21:20:18
nahlásit | odpovědět
Naprosto s tebou souhlasím :) chtěl bych ted něco hrát ale nevím co :D
pest lvl7 p2 27.10.2012 14:55:00
nahlásit | odpovědět
Nehrál jsem a ani nechci.
Nejnovější screenshot
Nejnovější screenshot
Ovládací panel
Přihlašovací jméno:
Heslo:
zapomněli jste heslo? zaregistrujte se zde
Nejnovější zpráva z chatu
Nejnovější článek z blogu uživatelů
Miničlánky
Nejnovější minirecenze
Sherwood Dungeon
0 z 10
Nejnovější komentáře
Rift
1 gc3non: Seratos?
Rift
2 gc3non: Strom :-D asi.
Rift
2 otakar: Souhlasím,bohužel:(
Prius Online: Otevřená beta startuje 2. června
4 Dena: Kde si to můžu stáh nout?
War Thunder
4 ohandl: Neni to špatná hra ale ty odměny při spouštěni hry,nic moc.
Renesanční Království: Po válce
1 paveldf: Nikdo nic nepíše, tak snad se nebudete zlobit, když něco přidám já. V Renesančních královstvích máme již rok 1...
Blood and Soul
2 plnyhrnekkafe: Ale docela jen je to rusky.
War Thunder
1 Hipno: Vypadá to dobře :D
Revelation Online
5 Monoke: To já si vždycky čas najdu xD Legie mě chytla jako nikdy žádný jiný datáč :-D
Revelation Online
2 Monoke: Vypadá to vcelku zajímavě :)
Nejnovější videa

Might & Magic Heroes Online: Oficiální trailer
Není tam toho ukázáno ze hry zrovna hodně, ale vypadá to moc pěkně.

Armored Warfare: Ukázka soundtracku
3 Společnost Obsidian Entertainment zveřejnila krátkou ukázku soundtracku do sv...

Archlord 2: Vlog - Loot & Equipment
Tvůrci berou vše vážně a připravují pro hráče několik epizod vlogů. Tohle je ...

Top uživatelé
UživatelLevel
1. gc3non 39 (107 expů)
2. Dvoulistek 37 (209 expů)
3. davi.k 37 (181 expů)
4. fabia98 37 (0 expů)
5. Andy 36 (41 expů)
6. otakar 35 (193 expů)
7. Trenak 35 (150 expů)
8. Mirdous 33 (276 expů)
9. Khemenki 31 (181 expů)
10. SuG4Ru 31 (164 expů)
Nejvíce kliknutí
UživatelKliknutí
1. ||Cobra11|| 1449
2. herovis 1013
3. Trenak 830
4. Rotačák 347
5. avrilka19 316
6. zafan 287
7. EjKejTrenak 189
8. ExisteR 181
9. Andy 138
10. canki 115
Tip na článek
© ITEM 2011 - 2020 | Reklama | Podmínky | Kontakt